Postup při tvorbě webové prezentace
Poznámka

Podívejte se jak postupujeme při tvorbě webových stránek, jak vše probíhá od sělení vašich představ až po dokončení a předání nové prezentace.


1 Vaše představa

Seznámíte nás se svým projektem, jeho záměrem a stanovenými cíli a sdělíte nám svou základní představu jak by měla vaše nová webová prezentace vypadat a co by měla splňovat. Vymezíte funkční požadavky webu, celkový rozsah (počet stránek) a preferovaný způsob aktualizace obsahu a specifikujete základní vizuální styl pro zpracování grafického layoutu webových stránek.

2Návrh řešení a cena

Na základě analýzy vašich potřeb a požadavků navrhne vhodné technické řešení a doporučíme optimální postup při jeho realizaci. Po finálním upřesnění projektu a stanovení celkového rozsahu poskytovaných služeb, zpracujeme cenovou kalkulaci a nabídku. Pokud nemáte vlastní doménu a webhosting, pomůžeme vám s jejich výběrem a registrací.

3Objednávka služeb

Připravíme vám a zašleme k podpisu smlouvu o dílo, stanovující rozsah a způsob provedení zakázky, termín dokončení a zprovoznění nové prezentace a také konečnou cenu a výši zálohy. Jakmile je záloha uhrazena, proces tvorby webových stránek může začít.

4Grafické zpracování

Po předání dohodnutých podkladů (loga, textů, označení sekcí, fotografií apod.) zpracujeme kompletní grafický návrh budoucí podoby webových stránek, včetně její navigační a obsahové struktury a rozložení jednotlivých částí.

5Konzultace grafického návrhu

Představíme vám kompletní grafický návrh webových stránek. Na základě vašich připomínek se provedou případné grafické úpravy. Pokud se vám návrh nebude líbit, zpracujeme jednoduše jiný – postup práce se vrátí k bodu 2.

6Programování webových stránek

Po finálním odsouhlasení grafiky probíhá samotné programování - nakódovaní jednotlivých stránek, podstránek, a jednotlivých fragmentů webových stránek. V případě prezentace s redakčním systémem pak také implementace a nakonfigurování administračního systému a rozhraní pro snadnou správu obsahu.

7Konzultace funkční verze webu

Předvedeme vám funkční webové stránky, ukážeme jejich funkce a další možnosti, případně vás seznámíme s administračním rozhraním redakčního systému.


8Dokončení jednotlivých stránek

Zcela jistě budete chtít něco pozměnit, doplnit nebo odstranit. Před kompletním dokončením projektu provedeme doladění jednotlivých stránek dle vašich požadavků.


9Spuštění webových stránek

Zpřístupníme vaší novou webovou prezentaci na internetu, vrátíme dodané podklady a předáme záložní kopii kompletní prezentace na CD nebo DVD.


 Související soubory 
word Zadání poptávky  (140 kB, *doc)
 Související stránky  
+ FAQ - časté dotazy zákazníků
+ Slovník základních pojmů

Nezávazná objednávka / poptávka